Redakcjabaner

Lokalny serwis informacyjny Nowiny24.info dostępny w Internecie pod adresem www.nowiny24.info prezentuje aktualne informacje, wydarzenia sportowe, kulturalne i rozrywkowe w Pułtusku i okolicy oraz prowadzi serwis ogłoszeniowy Ogloszenia.Nowiny24.info. Serwis, pomimo że działa od 2013 roku, zyskał już szeroką popularność.

Liczba użytkowników odwiedzających strony regularnie rośnie. Obecnie liczba unikalnych wejść to 40 tys. miesięcznie. W 2014 roku, w pierwsze urodziny serwisu, postanowiliśmy wprowadzić duże zmiany. Pomysły do zmian czerpaliśmy z opinii czytelników.

Serwis nowiny24.info jest integralną częścią bezpłatnej gazety Extra Pułtusk.

Extra Pułtusk – gazeta bezpłatna

Zasięg: Pułtusk i powiat pułtuski

Extra Pułtusk posiada najwyższy nakład w Pułtusku – 10 000 egzemplarzy trafia do rąk Czytelników w ciągu jednego dnia.

U nas nie ma zwrotów !

Extra Pułtusk to 16 – 24 kolorowych stron z rzetelnymi i aktualnymi informacjami lokalnymi z Powiatu pułtuskiego oraz program telewizyjny na cały tydzień.

Extra Pułtusk ma, spośród innych gazet lokalnych najniższy koszt dotarcia do klienta. Tzw. CTP ( cost per thousand) wynosi tylko 0.007 groszy. Czyli reklamodawca wydając 1 grosz dotrze ze swoją ofertą reklamową do co najmniej 14 Czytelników.

Extra Pułtusk – wszystkie reklamy wykonuje profesjonalne studio graficzne i są one przygotowywane BEZPŁATNIE dla reklamodawców.

Kontakt z redakcją:

nowiny24.info@poczta.fm

b.hamowska@poczta.fm

tel. 790­747747

Komentarze

Pobierz aktualne wydanie EXTRA PUŁTUSK

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress